Cześć, dzień dobry !

Mam na imię Marta i zaprojektuję dla Ciebie coś pięknego, ale najpierw moja historia jak do tego doszło!

Moja pasja do projektowania grafiki narodziła się dawno, dawno temu (możliwe, że nawet 20 lat temu). Uczyłam się jej sama z książek oraz eksperymentowałam na pirackim cracku Photoshop’a. Z czasem – na kilka lat – projektowanie zostało wyparte przez moją drugą miłość – fotografię. Realizowałam się głównie w makro fotografii i to ona najbardziej mnie pasjonowała. Planowałam iść na studia fotograficzne, jednak wtedy pojawiła się moja trzecia miłość- architektura krajobrazu. Na studiach nauczyłam się czerpać informacje i inspiracje z wielu dziedzin, bo architektura krajobrazu jest mocno interdyscyplinarna, podobnie jak projektowanie graficzne. I tak po kilku latach koło się zatoczyło, wróciłam do grafiki na całego! Pracę jako grafik zaczęłam od stażu w firmie eventowej, projektując repertuary, plakaty i grafiki na social media. Potem była branża medyczna, gdzie projektowałam opakowania i skład ulotek informacyjnych. I tak zleciało 6 lat. Teraz, od dwóch lat działam na freelansie współpracując z małymi i większymi firmami prywatnymi.

Jak widzisz jestem kochliwa i wkładam dużo serca w to co robię. 

Specjalizuję się w kompleksowej identyfikacji wizualnej firm, począwszy od projektowania logo, poprzez materiały zoptymalizowane do druku i internetu. Tworzę spójną identyfikację wizualną w social mediach, aż po responsywne strony internetowe.

 

Jeśli masz pytania - napisz do mnie i stwórzmy razem coś fajnego!

Jak widzisz jestem kochliwa i wkładam dużo serca w to co robię. 

Specjalizuję się w kompleksowej identyfikacji wizualnej, począwszy od projektowania logo, poprzez materiały zoptymalizowane do druku i internetu. Tworzę spójną identyfikację wizualną w social mediach, aż po responsywne strony internetowe.

 

Scroll to Top